Üsküdar Vaniköy Mahallesi Kartela İmalatı

Üsküdar Vaniköy Mahallesi Kartela İmalatı boya üreticileri için vazgeçilmez ürünlerden biridir. Boya imalatı yapan firmalar ürünlerini pazarlayabilmek ve renklerini müşterilerine sunabilmek için kesinlikle bir kartela yaptırmak zorundalar veya mevcut olan ral kartelalarını baz almaları gerekmektedir. Her firma hem kendi reklamlarını yapmak ve hem de renklerini göstermek için boya renk kartelası yapmalıdır. Renk kartelası Şahiner Serigrafi olarak bizim on seneyi aşkın imalatını yaptığımız bir üründür. Genel olarak iç cephe renk kartelası, dış cephe renk kartelası, silikonlu boya renk kartelası, sentetik, hammerton, mozaik sıva renk kartelaları gibi kısımlara ayrılmaktadır. Renk sayısına göre normal katlamalı veya yelpaze şeklinde zrenk kartelası yapılabilmektedir. Boya renk kartelası yapacağımız renkler çok fazla ise yelpaze renk kartelasını tercih etmemiz gerekmektedir. Kartela imalatında pigment oranı yüksek boyalar serigrafi baskı yöntemi ile kağıt üzerine aktarılmaktadır.

Kartela imalatı Fiyatları

Boya renk kartelası temel olarak üç yöntem ile yapılır. Birinci yöntemde sizden aldığımız boyalar, serigrafi baskı yöntemi ile kağıt üzerine aktarılarak renk çipleri oluşturulur. İkinci yöntemde orijinal boyalar yine serigrafi baskı yöntemi ile kağıda zemin olarak basılır ve renk çipleri halinde özel bıçakla kesilir. Kesilen renk çipleri 70x100cm otomatik yapıştırma makinemiz ile bir kerede kartela üzerine yapıştırılarak kartela oluşturulur. Hammerton boyalar ise kağıt üzerine uygulandıktan sonra yine bu yöntemle kesilip karteladaki yerlerine otomatik makine yardımı ile el değmeden yapıştırılır. Üçüncü yöntem ise yelpaze şeklinde renk kartelasıdır. Renk adedine göre bir sayfada iki , üç veya dört renk bulunabilmektedir.

Renk Kartelası üretim ve imalatı yapan firmamız en uygun fiyatlarla boya renk kartelası imalatı yapmaktadır. Siz de renk kartelası imalatı yaptırmak istiyorsanız şahiner printer’i arayıp en uygun fiyatlarla renk kartelası yaptırabilirsiniz. Her türlü kartela imalatı en kısa sürede yapılır. Kartela imalatı serigrafi baskı yapılarak kağıt üzerinde renk renk alanlar oluşturulur. Orjinal boyalar kullanılır. her boyanan kısımın renk çipleri vardır. Bu renk çipleri bir kalıp halinde kesilir. Renk Çipleri kesildikten sonra yapıştırma makinesi yardımı ile Kağıt zemin üzerine yapıştırılarak Boya Renk Kartelası elde edilmiş olur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba
(0533) 733 61 72