Reklam Malzemesi

reklam-malzemesi
FOREKS DEKOTA PLEKSİGLAS REKLAM MALZEMELERİ
Reklamlarınızı en şık ve en uygun fiyatlarla yapabileceğiniz malzemelerde foreks dekota pleksiglas reklam malzemeleridir. Uygun fiyatıyla dekota foreks genel özellekleri : malzeme düzgün bir yapıya sahiptir, çeşitli renk ve kalınlıklarda mevcuttur. Hafiftir ve sert bir yapıya sahiptir, plastik bazlı olduğu için ısı farklarından etkilenmez, dış etkenlere karşı dayanıklıdır, yağmur, güneş ışınları kar gibi atmosferik koşullarada dayanıklıdır. Kesilmesi ve şekillendirilmesi çok kolaydır, istenilen ebatta kesilip serigrafi baskı yapıldıktan sonra kullanılabilir, arkasından çift taraflı bantla veya kenarlarından vida ile yerine sabitlenir.
Dekotaların birçok yerde kullanım alanı mevcuttur. Reklam malzemesi olarak fuar sergi ve standlarda firmanızın tanıtımını yapmak amacıyla kullanılabilir. Market raflarında , standlarda alınlık olarak kullanılır, istenilen ernk ve ebatta kesildikten sonra reklam malzemesi olarak billboard kullanılır. Uyarı levhaları ve yön levhası olarak kullanılabilir.
Yine reklam malzemesi olarak pleksiglas daha şık görünümüyle kullanılabilir. Plastik malzeme olduğu için cam gibi görünür ama darbelere karşı camdan daha dayanıklıdır. Pleksiglas dış ortamlarda rahatça kullanılabilir. Serigrafi baskı yapılarak zengin görsel bir reklam malzemesi olur. Firmanızın logosunu ismini pleksi üzerine basıp alttanda ışıklandırıldığı zaman çok güzel görünümlü renklam malzemesi olmaktadır. Hediyelik eşya olarak kullanılabildiği gibi vitrinlerde alınlık olarakda kullanılabilir. Endüstriyel alanlarda reklam amaçlı kullanılır.

Open chat
Merhaba
(0533) 733 61 72