Üsküdar Kandilli Mahallesi Ofset Baskı

Üsküdar Kandilli Mahallesi Ofset Baskı boya üreticileri için vazgeçilmez ürünlerden biridir. Boya imalatı yapan firmalar ürünlerini pazarlayabilmek ve renklerini müşterilerine sunabilmek için kesinlikle bir kartela yaptırmak zorundalar veya mevcut olan Ofset Baskılarını baz almaları gerekmektedir. Her firma hem kendi reklamlarını yapmak ve hem de renklerini göstermek için boya renk kartelası yapmalıdır. Ofset Baskı Şahiner Serigrafi olarak bizim on seneyi aşkın imalatını yaptığımız bir üründür. Genel olarak iç cephe Ofset Baskı, dış cephe renk kartelası, silikonlu boya Ofset Baskısı, sentetik, hammerton, mozaik sıva renk kartelaları gibi kısımlara ayrılmaktadır. Renk sayısına göre normal katlamalı veya yelpaze şeklinde Ofset Baskısı yapılabilmektedir. Boya Ofset Baskısı yapacağımız renkler çok fazla ise yelpaze renk kartelasını tercih etmemiz gerekmektedir. Kartela imalatında pigment oranı yüksek boyalar serigrafi baskı yöntemi ile kağıt üzerine aktarılmaktadır.

Ofset Baskı Fiyatları

Ofset Baskı temel olarak üç yöntem ile yapılır. Birinci yöntemde sizden aldığımız boyalar, serigrafi baskı yöntemi ile kağıt üzerine aktarılarak renk çipleri oluşturulur. İkinci yöntemde orijinal boyalar yine serigrafi baskı yöntemi ile kağıda zemin olarak basılır ve renk çipleri halinde özel bıçakla kesilir. Kesilen renk çipleri 70x100cm otomatik yapıştırma makinemiz ile bir kerede Baskı üzerine yapıştırılarak Baskı oluşturulur. Hammerton boyalar ise kağıt üzerine uygulandıktan sonra yine bu yöntemle kesilip Baskıdaki yerlerine otomatik makine yardımı ile el değmeden yapıştırılır. Üçüncü yöntem ise yelpaze şeklinde Ofset Baskısıdır. Renk adedine göre bir sayfada iki , üç veya dört renk bulunabilmektedir.

Ofset Baskı üretim ve imalatı yapan firmamız en uygun fiyatlarla boya Ofset Baskıı imalatı yapmaktadır. Siz de Ofset Baskı imalatı yaptırmak istiyorsanız şahiner printer’i arayıp en uygun fiyatlarla Ofset Baskı yaptırabilirsiniz. Her türlü Ofset Baskı en kısa sürede yapılır. Ofset Baskı serigrafi baskı yapılarak kağıt üzerinde renk renk alanlar oluşturulur. Orjinal boyalar kullanılır. her boyanan kısımın renk çipleri vardır. Bu renk çipleri bir kalıp halinde kesilir. Renk Çipleri kesildikten sonra yapıştırma makinesi yardımı ile Kağıt zemin üzerine yapıştırılarak Boya Renk Kartelası elde edilmiş olur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba
(0533) 733 61 72