Sahrayıcedit Serigrafi baskı yapanlar

Sahrayıcedit Serigrafi baskı yapanlar alanında uzman seri ve hızlı her türlü cisim üzerine baskı yapabilen bir firmadır. Firmamız serigrafi baskı yöntemiyle baskılarını yapmaktadır. Serigrafi baskı sözlük anlamı olarak ipek baskı anlamına gelir. Biraz tarihçesinden bahsetmek gerekirse çok eskiden Çin ve Japonya’ da görülen elek baskı, insan saçından yapılmış dokumalara kâğıttan kesilmiş motifler yapıştırılarak makine olmadığı için eller yapılıyordu. Daha sonra bu düşünceden hareketle sonraları çok ince ipekten dokunmuş elekler yapıldı. 19. yüzyıl sonlarında Amerika Birleşik Devletleri’nde “Silk- Screen Process” adıyla kullanılmaya başladı ve zamanla 1920’den sonra da Avrupa’da yaygınlaştı. Daha sonraları gelişerek özellikle matbaanın baskı yapamadığı yüzeylere üzerine de uygulanır hale geldi. Serigrafi baskı; tahta, cam, deri, plastik, bardak, tabak ve aklınıza hangi yüzey gelirse uygulama yapıp insanları şaşırtamaya devam ediyor.

Firmamızda işini dürüst ve disiplinli yapan çalışanları sayesinde Sahrayıcedit ve çevresi civarlarında ünlü hale gelmiştir. Sahrayıcedit serigrafi baskı genellikle şu sıralama ile baskılarını yapmaktadır: Serigrafi, bir seri baskı yapma şeklidir. Geçmişi çok eskilere uzanan bu sanat dalı son zamanlarda sanayinin de gelişmesi ile endüstriyel alanda ürünlerin duyulması sayesinde çok büyük önem kazanmıştır. Metal veya suya dayanıklı ahşap bir çerçeveye gerilen basılacak işe ve yüzeye uygun gözeneklerdeki serigrafi ipeğinin foto emülsiyon ile iki taraftan kaplanıp 40 derecede kurutulduktan sonra metal halde ışıkta hazırlanan grafik filmi ile pozlandırılıp ışığa duyarlı bölgeler tazyikli suyun yardımı ile boşaltılır ve hassas bir şablon oluşur. Serigrafi kalıbının içerisine önceden hazırlanmış serigrafi boyası dökülerek bir ragle (boya sıyırmak için kullanılan araç) çekeceği üzerinde takılı olan keskin köşeli ragle lastiği ile serigrafi kalıbına paralel basınç uygulanarak yani sıyırarak, ileri geri sürülme hareketiyle serigrafi baskı gerçekleşmiş olur.

Sahrayıcedit Serigrafi baskı yapanlar

Sahrayıcedit Serigrafi baskı yapanlar

Sahrayıcedit Serigrafi baskı firmaları

Firmamız Sahrayıcedit bölgesinde hizmet vermekte olarak Sahrayıcedit Serigrafi baskı denilince akla gelen ilk yerdir. Serigrafi baskı ve çeşitlerinde her türlü isteğinize cevap veren firmamız müşteri memnuniyetini hedefimiz haline getirerek başarımızı yürütmekteyiz. Detaylı bilgi ve serigrafi işleriniz için bizi arayın. Uygun fiyatlarla serigrafi baskı hizmetimiz vardır. Her türlü ürün üzerine, ahşap, metal cam, kumaş vb.  tüm ürün çeşitlerinin üzerine serigrafi baskı yapan firmamız serigraf baskı teknolojisinin Türkiye’de öncüsüdür. İstanbul’un tüm semtlerinde başta anadolu yakası serigraf baskı hizmeti ve yeni sahra semtine bu hizmeti vermeye devam etmektedir. Baskı kalitemiz mükemmel olup kesinlikle baskılarda herhang, bir taşırma bulunmamaktadır. Baskı fiyatlarımız oldukça uygun olduğu için bizimle çalışmanız sizin kazancınızdır. Bizi seçerseniz uzun yıllar bizimle çalışacaksınız demektir. Tüm matbaa ve serigrafi ve tampon baskı işlerini bünyemizde yapmakta olup ürün teslimini  en geç 3 iş günü içerisinde yapmaktayız.

Sahrayıcedit Serigrafi baskı şirketleri

Aynı gün çıkan ürünler bile var. Biz opsiyonlu olarak yazıyoruz siz anlayın. Hızlı servis ve hizmet anlayışıyla profesyonel ekip kadrosuyla yıllardır yeni sahra’da sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Reklama yapılan yatırım geriye dönüşü en hızlı olan yatırımdır. Yatırımını reklama yapanlardan olursanız siz de kısa zamanda bu işten karlı çıkacaksınız. Reklam serigrafi baskı olarak en göz önünde bir seçenektir. Örneğin bir tabak üzerinde şirket logonuz olması o tabaktan yemek yiyen herkesin sizin şirketinizi bilmesini sağlayacaktır.

Gelmeseler bile şirketinize insanların bilinçaltını da etkilemek çok önemlidir. Büyük firmaların bazıları reklama ihtiyaçları olmadıkları halde reklama para verip reklamlarını yaparlar. Halbuki yapmasalar da zaten insanların çoğu tarafından bilinen firmalardır bu firmalar… Eee ozaman neden reklam yaparlar ? İşte o sorunun cevabını ben size açıklayayım: Bilinç altı etkileme reklamıdır aslında bu. Firmanızın reklamı göz önünde olması en etkili reklam stratejisidir. Mesela bir çakmağın yada bir kalemin üzerine serigrafi baskı çok işe yarar bir reklam olacağı kuşkusuzdur ki bu çok işe yarayacaktır.

Serigraf baskı teknolojisi ile en kaliteli etiket baskı hizmeti ve tüm malzemelere yapılan baskılar için bizden ucuz  fiyatlar alabilirsiniz. Birinci kalite malzemelerden üretim hizmeti vermekteyiz. Elinizde mevcutta ürünler varsa onlarıda getirebilirsiniz. Ürün sizden olarak da sadece baskı basıyoruz. Bu size daha ucuza mal olur. Uygun fiyata mal edersiniz.

Sahrayıcedit Serigraf baskı

Termostat üzerine serigrafi baskı sıcaklık ve soğuğu ayarlamanız konusunda avantaj sağlar. Kullandığımız malzemelerimizden tutun da yediğimiz gıdalara kadar tüm ürünlerde açıklayıcı bilgiler vardır. Baskı tekniği kullanılarak yapılan bu bilgiler bize yol gösteren önemli ayrıntılardandır. Genellikle bu hizmeti size sunan firmalar herhangi bir malzeme ayırt etmeksizin her malzemeye baskı tekniğini uygulayabilirler. Termostat üzerine yapılan baskılarda genellikle dereceler ve marka ibaresi yer alır. Termostatın sıcaklığını ayarlayabilmek için bulunan kontrol düğmesinin üzerinde bu bilgiler yer alır. Ayarlama yaparken bu açıklayıcı sayıların olmasının faydası bir hayli fazladır.

Sahrayıcedit Serigraf

Siyah renkte baskı yapılan bu sayılar görüntü açısından son derece anlaşılabilirdir. İsterseniz metal isterseniz deri, ahşap, kupa, tabak ve aklınıza gelebilecek her türlü yüzeye serigrafi baskı tekniği ile baskı yapmaktayız. Eminim birçoğunuz serigrafi kelimesinin duymuştur ama tam olarak anlamını bilmiyordur. Hemen bahsedeyim! İpek baskı, şablon baskı, elek baskı olarak da anılan serigrafi baskı daha çok tekstil ve grafik sanatlarında kullanılan bir çeşit baskı tekniğidir. Serigrafi baskı şu şekilde yapılır: Baskı yapmak istediğimiz tasarım, ipek gerili bir çerçeveye pozlanır. Yani ipek gerili çerçevemizde istediğimiz desen boş ipek, geri kalan her yer koyu yeşil emülsyon ile kaplı haldedir. Bu sayede çerçeve içerisine dilediğimiz renk ve türden boyayı koyup, ragle yardımıyla baskıyı sıyırır ve serigrafi baskıyı tamamlarız.

Serigrafi baskı sözlük anlamı olarak ilk başta ipek baskı anlamına gelmektedir. Serigrafi baskıyı tanımlayacak olursak: halk arasında ipek baskı, elek baskı ve şablon baskı olarak da bilinen serigrafi baskı tekstilde ve baskı resim çalışmalarında yaygın olarak kullanılır. Bir nevi baskı tekniği olan serigrafi baskı metal ya da ahşap çerçeveye gerilmiş ipek, plastik veya metal dokumadan oluşan elek şeklindeki kalıp üzerinde baskı yapılacak yerler açık bırakılıp diğer yerler maskeleme, boyama ya da fotomekanik yöntemlerle kapatılır. Sonra bu eleğin içine konulan baskı boyası, rakle ile sıyrılarak açık kalan yerlerden kâğıt, cam, kumaş gibi malzemeler üzerine geçirilir. Sizi şirketimize bekliyoruz gelin misafirimiz olun bir fincan kahvemizi için.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Merhaba
(0533) 733 61 72
Powered by