Tampon baskı makineleri satışı yapan firmamız 1995 yılında serigrafi ve tampon baskı hizmetleri vermek suretiyle ticaret hayatına başlamıştır. Zamanla tampon baskı ve serigrafi baskı hizmetleri verdiğimiz firmalar bizden makine talep etmeye başladılar. Bizde bu firmalar başta olmak üzere anlaştığımız bir firma ile Türkiye’de tampon baskı makineleri ve serigrafi baskı makineleri satışına başladık. Çünkü tampon baskı makineleri hem kullanıyorduk hemde baskı hizmetleri verdiğimiz için anladığımız kullandığımız makinelerdi. Tampon baskı makineleri herhangi bir problem çıkardığı zaman tamir etmesini ve kullanırken püf noktalarını çok iyi biliyorduk. Makine sattığımız müşterilere bu bilgilerimizi aktarıyor ve onların tampon baskı makineleri kullanırken karşılaşmış oldukları sorunlarını rahatlıkla çözebiliyoruz.

Bizim amacımız imalat yapan her üreticiye yaptıkları imalatın üzerinde yer alan yazı resim şekil gibi baskı ihtiyaçlarını tampon baskı makineleri ile karşılamaktır. Bunun için insanları bilinçlendirmek tampon baskı makineleri hakkında bilmediklerini öğretmek, ürettikleri malzemelere hangi makine ile baskı yapmaları gerektiği konusunda yardımcı oluyoruz. Tampon baskı makineleri konusunda parmakla gösterilen sayılı firmalar arasına girmek, makine verdiğimiz insanların güvenini kazanmak ve müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için çabalıyoruz. Bunun için müşteri odaklı çalışıyoruz, daha çok kazanmak yerine müşteri kazanmayı, insanları kazanmayı, güvenilir olmayı tercih ediyoruz. Müşterilerimize fahiş fiyatlarla makine satmak yerine daha uygun makineler getirerek insanların daha az maliyetle aynı kalitede tampon baskı makineleri sahibi olmalarını temin ediyoruz.

Bunun yanında tampon baskı makineleri konusunda imalat yapan firmalara baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası karşılaştıkları problemleri çözerek de verdiğimiz hizmetin devamlılığını sağlıyoruz. Mesela imalatını yaptığı bir plastik malzeme üzerine tampon baskı makinelerinde ne gibi bir baskı yapabileceğini önceden müşterimize anlatıyoruz. Bu ön bilgilendirmeden sonra tampon baskı makineleri ile hangi tarzda baskı yapabileceğini müşteri anlamış oluyor ve ona göre bilgisayarda basılacak işin tasarımı yapıyor. Bu tasarımdan sonra tampon baskı makineleri ile baskı yapabilmesi için gerekli olan tampon baskı klişeleri hazırlanıyor. Bunun yanında hangi mürekkebi kullanması gerektiğini ve baskı aşamasında karşılaşacağı problemleri müşterimiz ile paylaşıyoruz. Tampon baskı makineleri ile baskı yaparken işi daha hızlı nasıl yapılabilir gibi konuda da fikrimizi paylaşıyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Merhaba
(0533) 733 61 72
Powered by