Top üzerine tampon baskı

Top üzerine tampon baskı

Top üzerine tampon baskı

Top üzerine tampon baskı oyuncak sektörünün olmazsa olmaz bölümüdür. Özellikle bebek ve çocukların dikkatini çekmek amaçlı yapılan çizgi karakterli toplar daha çok alıcıya hitap etmektedir. Baskının yapılacağı topların seri bir şekilde baskısı yapılmaktadır. Genellikle bu baskı makinelerinin de son teknolojiye uygun olması önemli bir konudur. Tampon baskıda asıl amaç düz olmayan malzemeler üzerine yapılmasıdır. Çözünürlük oranı diğer baskı yöntemlerine göre de oldukça fazladır. Neredeyse tüm baskı renklerini haznesine alıp baskı işlemini gerçekleştiren baskı makineleridir. Kullanılması açısından da oldukça basit ve pratik olan bu yöntemde kısa süre içerisinde yüzlerce ürüne baskı yapılmaktadır.

Her firmanın kendine özgü reklam yöntemleri vardır. Sadece oyuncak toplar değil reklam amaçlı top şeklinde anahtarlar da bu baskıya dahildir. Düz zemine uygun olmayan ürünlerin baskısı için tampon baskı uygundur. Top üzerine tampon baskı yapılırken baskının kurutulmasına kesinlikle gerek yoktur. Bu nedenle de dakikalar içerisinde yüzlerce ürün baskısı yapılabilir. Baskı yapıldıktan sonra uzun yıllar baskı kalitesini görmek mümkündür. Tampon baskı yöntemini hayatınızın her alanında görmek mümkündür. Termometreler, şırıngalar, hediyelik çakmak ve anahtarlık tampon baskı yöntemini rahatlıkla görebileceğiniz ürünlerdir. Oldukça geniş ürüne hitap eden bu baskı yönteminde maliyet oldukça düşük, kar da bir o kadar yüksektir. Mürekkebin kalitesi doğru seçildiği sürece firmaların tercih edilmesi de bir o kadar artar.

Promosyon ürünlerin tercih edilen baskı yöntemleri bir firmanın reklamını iyi koşullarda yapabilmesi için önemli bir ayrıntıdır. Bu nedenle de firmaların kaliteli hizmet vermesi müşterilerin gözünde iyi bir profil için yeterlidir. Top üzerine tampon baskı, baskı yöntemleri içerisinde oldukça tercih edilen bir yöntemdir. Neredeyse hiçbir zemin ayırt etmeden tüm ürünlere baskının rahatlıkla yapılabileceği bir yöntemdir. Aynı zamanda da maliyetinin düşük olması özellikle bu sektörde hizmet veren firmaların tercih etmesini bir nebze arttırmaktadır. Makinenin kullanımı kısa süre içerisinde öğrenilecek bir bilgidir. Kullanımın kolay olması da kişiye öğretme konusunda zamandan tasarruf ettirmektedir. Tampon baskı plastik ya da metal olarak ayırt etmeden her türlü zemine kaliteli ve uzun süreli bir baskı yapabilen bir yöntemdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir