Renk Kataloğu

Renk kataloğu arasından seçmiş olduğunuz renk kadar, firmada bu konuda büyük önem taşır. Firmamız asla bire bir uygulayamayacağı renk tonlarına katalogda yer vermez. Her bir renk tonu denenmiş ve en iyi sonuçlar alınarak kataloga eklenmiştir. Renk kataloglarımız modellerine göre gruplarına ayrılmaktadır. Dalgalı doku, inci doku, varak ve kumlu metalik renk katalogları ile evinizde istediğiniz duvar özelliğine ve rengine kavuşabilmeniz artık çok kolay! Mekânınıza ve zevklerinize hitap edecek ve zevkinizi en iyi yansıtacak olan duvarlarınıza kullanmış olduğunuz renk ve dokusu büyük önem taşır. Eğer duvarlarınız için uygulamak isteyeceğiniz boyaya ve dokuya karar vermediyseniz firmamızdan yardım alabilir ve önerilerimi uygulayarak mutlu olabilirsiniz.

Firmamızda üretmiş olduğumuz tüm boyalar insan sağlığını tehdit etmeyen özelliklere sahiptir. Ayrıca her biri kolay silinebilir olduğu için istediğiniz zaman temizleyebilir ve dilerseniz bu işlemi defalarca yaparak boyanın asla rengini kaybetmediğine şahit olabilirsiniz. Firmamızın renk kataloğu ile iç ya da dış cephe boyanızı seçerken yanılma payını asla yaşamazsınız. Çocuk ve bebek odaları için anti bakteriyel olarak ürettiğimiz boya seçeneklerimiz sizleri beklemektedir. Dış cephe renk katalogumuzdan astar boya konusunda da yardım alabilirsiniz. Dış cephe duvarları her zaman özenle seçilmesi gereken ve her türlü hava koşuluna karşı dayanabilen özelliklerle olmalıdır. Güneşin zararlı ışınlarından, yağmurun sert damlalarından zarar görmeyen güvenilir dış cephe boyalarına yine firmamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Uygulama yapacağınız yüzeye göre doğru bir şekilde renk kataloğu kodlarından sizlere uygun olanını seçtikten sonra firmamıza ulaşıp renk kodunu vermeniz boyanızın hızlı bir şekilde hazırlanması için yeterli olacaktır. Firmamızda hazırlanan tüm boyalar akıllı bilgisayar programları ile el değmeden makineler tarafından hazırlanır. Renk vermesi için özel boya makinemize yerleştirdiğimiz renk tonu yine el değmeden makineler tarafından eşit bir şekilde karıştırılarak istenilen renge ulaşılır. Akıllı makinelerin en iyi yanı boyanın asla bir yerde yoğun bir yerde az olmasını engellemek adına teknolojiyle hayatımıza girmiş kolaylıklar arasındadır. Böylelikle boyanız eşit olarak dağılan renk tonu ile uygulanmaya hazır hale getirilir.

Etiketler: Renk tonu, Dış cephe renk katalogu, Dış cephe duvar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir