Derz Dolgu Renk Kartela İmalatı

Derz dolgu renk kartela imalatı yapan firmamız renkli derz dolgusu  imalatı yapan firmalara hizmet vermektedir.  Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda derz dolgu renk kartela imalatı işlemine geçmeden önce kartelamızın nasıl olacağını bilgisayarda tasarlamamız gerekmektedir. Bunun için sizden alacağımız bilgiler doğrultusunda kartela tasarımını yapıyoruz.  Kartela tipini ilk önce oluşturmamız ihtiyaç duyulan. Derz dolgu renk kartela imalatı yelpaze şeklinde olabileceği gibi, boya kartelası gibi fihrist şeklinde de basılabilir.  Bunun yanında daha şık görünümlü derz dolgu kartela istenirse klasör tipinde veya plastik kutulu derz dolgu renk kartelası yapılabilir.

İmalat Safhası :

Bilgisayarda kartela tasarımı yaparken renklerin hangi sıraya göre kartelada bulunacağını belirlememiz gerekiyor. Bu çalışmayı müşterimizin isteği doğrultusunda yapabileceğimiz gibi, renklerin yan yana geldiklerinde göze güzel gelecek şekilde ayarlamasını biz kendimizde yapıyoruz. Derz dolgu renk kartela imalatı yapan firmamız tasarım bittikten sonra size ürünü birebir göstermek için bir numune çalışması yapacaktır. Bu numune çalışmasında düzeltilmesi koşul olan kısımlar varsa bunların düzeltmesini yapıyoruz. Böylelikle seri imalata geçtiğimizde rastgele bir sürpriz durumla karşılaşmamış oluyorsunuz.

Yapılan fihrist numunesi tamam olduktan sonra seri imalata geçebiliyoruz. Fihrist imalatında sizden aldığımız derz dolgu renklerini birebir kullanıyoruz. Veya sizin renklerinize birebir benzeyen serigrafi baskı mürekkepleri ile fihristi oluşturuyoruz. Bu imalatın ne şekilde olacağına fihrist şeklinde mi veya klasör şeklinde mi ona bağlı.

Derz dolgu renk fihristi serigrafi baskı tekniği ile yapılacaksa, derz dolgu renklerine en yakın tonlarda serigrafi baskı mürekkepleri hazırlanır. Mürekkepler hazırlandıktan sonra numune baskıları yapılır bir düzeltme yapmak gerekirse tertip etmesi de yapıldıktan sonra mürekkepler baskıda kullanıma hazır hale getirilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir